Komunikaty Prasowe

Water Planet HD w Multimedia Polska

Od stycznia 2018 roku oferta telewizyjna Multimedia Polska powiększyła się o nowy kanał skierowany do pasjonatów wodnego świata - Water Planet HD.

water planet hd.jpg

Stacja znajdzie się w pakietach telewizyjnych: SuperBox i MaxBox na pozycji 76.
  
Water Planet to wyjątkowy kanał telewizyjny utworzony z inspiracji ogromnym znaczeniem wody dla środowiska i wszystkich mieszkańców Ziemi.
Kanał jest szeroko poświęcony zagadnieniom związanym ze środowiskiem wodnym.  Zabiera widza nie tylko na wyprawy dalekomorskie,
obserwację mieszkańców podwodnych głębin -  jego misją jest uwrażliwienie na rolę  wodnego środowiska i  jego ochrona dla dobra człowieka i całego ekosystemu.
Water Planet  to kanał dla  miłośników podróży, podwodnego życia oraz poznawania innych kultur i historii.
Porusza tematy przeznaczone dla fanów aktywnego i zdrowego trybu życia a także tych, którzy pragną czerpać wiedzę o środowisku. Nadaje 24 godziny, w języku polskim. Kanał należy do Grupy Polcast Media Distribution.

Informacje o Multimedia Polska SA

Multimedia Polska SA to czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych – telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego z pakietem bezpieczeństwa, a także telefonii stacjonarnej i mobilnej. Szczegółowe informacje dostępne są na multimedia.pl oraz facebook.com/MultimediaPolskaSA.