Komunikaty Prasowe

AMC w ofercie Multimedia Polska

Już od 1 stycznia abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska mogą oglądać nowy kanał filmowy - AMC.

 AMC logo.jpg

Od stycznia 2018 roku oferta telewizyjna Multimedia Polska powiększy się o kanał AMC. Stacja znajdzie się w pakietach telewizyjnych: MiniBox, SuperBox i MaxBox na pozycji 140.

- Kanały filmowe od zawsze cieszą się największą popularnością wśród naszych abonentów, dlatego też jesteśmy zadowoleni, że udało się nam pozyskać kanał AMC, w którym oprócz filmowych hitów prezentowane są oryginalne seriale, m.in. Fear the Walking Dead, Kraina bezprawia, Syn czy Humans – informuje Edyta Bukowska, dyrektor Departamentu Programmingu Multimedia Polska.

- Bardzo się cieszymy, że 2018 rok zaczynamy od takich dobrych wiadomości. AMC
i abonenci Multimedia Polska to doskonały mariaż - z ogromną radością będziemy prezentować widzom platformy nasze flagowe programy
– powiedziała Louise Cottrell, SVP, Affiliate Sales, AMC Networks International

Informacje o kanale

Z miłości do filmu i niezwykłych historii, AMC prezentuje popularne na całym świecie filmy, a także uznane produkcje własne. Wielokrotnie nagradzane seriale, które powstały w AMC w ciągu ostatniej dekady, zmieniły kierunek telewizji, podejście do produkcji, jak i oczekiwania widzów. Zarówno w przypadku kultowych filmów, jak i produkcji autorskich zdobywających rzesze fanów na całym świecie, AMC oferuje widzom nową jakość, przenosi ich na nowy poziom kina i odkrywa przed nimi szersze perspektywy.

Informacje o Multimedia Polska SA

Multimedia Polska SA to czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych – telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego z pakietem bezpieczeństwa, a także telefonii stacjonarnej i mobilnej. Szczegółowe informacje dostępne są na multimedia.pl oraz facebook.com/MultimediaPolskaSA.