Komunikaty Prasowe

Internet 60 Mb/s za 6 zł miesięcznie – nowa kampania Multimedia Polska

Multimedia Polska rozpoczęła kampanię reklamową: Internet 60 Mb/s za 6 zł miesięcznie nawet na 2 lata. W kampanii promowane są 2 oferty: internet 60 Mb/s i internet 60 Mb/s z telewizją.

LP paczka.jpg

Klient może wybrać internet 60Mb/s za 6 zł przez pierwsze 6 miesięcy, potem za 49 zł, przy umowie na 2 lata. Jeśli klient chciałby przez całe 2 lata płacić za 60 Mb/s tylko 6 zł wystarczy, że dokupi pakiet telewizyjny np. SuperBox – przez 3 miesiące bez opłat, potem za 69 zł, także przy umowie na 2 lata.

Ofertę można konstruować także z innymi prędkościami i pakietami telewizyjnymi. Np. internet 120 Mb/s w ofercie solo można kupić za 12 zł miesięcznie przez 6 miesięcy, potem za 59 zł lub można wybrać pakiet z telewizją, np. SuperBox – 3 miesiące bez opłat, potem za 69 zł. Oferta dedykowana jest nowym klientom.

Kampania reklamowa obejmuje: internet, radio, reklamę na autobusach, działania ambientowe. Za jej obsługę odpowiadają: za planowanie i zakup kampanii radiowej - Dom mediowy Maxus, za planowanie i zakup kampanii internetowej - Agencja iProspect, za kreacje – Agencja More N’ More, za działania ambientowe - Agencja Youngers.

Informacje o Multimedia Polska SA

Multimedia Polska SA to czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych – telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego z pakietem bezpieczeństwa, a także telefonii stacjonarnej i mobilnej. Wśród kompleksowych usług dla domu spółka oferuje również: ubezpieczenie mieszkania, wideo monitoring, energię elektryczną oraz gaz. Szczegółowe informacje dostępne są na multimedia.pl oraz facebook.com/MultimediaPolskaSA.