Komunikaty Prasowe

Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD oraz Polsat Viasat Nature w otwartym oknie w Multimedia Polska przez trzy miesiące

Aż do końca października abonenci platformy Multimedia Polska mogą oglądać kanały z oferty Viasat World w ramach otwartego okna, bez dodatkowych opłat.

 Portfolio-plansza-male-okno-1280x720.png

Polsat Viasat Explore HD przeniesie widzów do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód, gdzie męski świat jest na wyciągnięcie ręki. Kanał można oglądać na pozycji 82. W sierpniu na antenie widzowie będą mogli obejrzeć między innymi nowy, trzeci sezon Nefrytowej gorączki. A już we wrześniu czeka na nich eksluzywna premiera drugiego sezonu pasjonującej serii SAS: Odważni wygrywają. Elitarna grupa byłych komandosów przeprowadzi test predyspozycji na trzydziestu sprawnych fizycznie cywilach, odpowiadający realnemu procesowi rekrutacji do sił specjalnych.

Polsat Viasat History HD to kanał historyczny, który prezentuje historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat - przywraca historię do życia. Abonenci Multimedia Polska znajdą kanał na pozycji 80. Już w sierpniu w niedzielnym paśmie Epic poznamy bliżej sylwetkę Thomasa Cromwella, jednej z najważniejszych i najbardziej wpływowych postaci w otoczeniu króla Henryka VIII. Siedmioodcinkowy serial W komnatach Wolf Hall pokaże, jak polityk odnajdował się na pełnym intryg i zdrad dworze królewskim.

Polsat Viasat Nature to kanał przyrodniczy dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Polsat Viasat Nature znajduje się na pozycji 81. Wśród propozycji na kanale międy innymi nowe przygody Steve’a Backshall’a w programie 10 najgroźniejszych zwierząt świata. Tym razem wybierze on dziesięć gatunków, które jego zdaniem są na szczycie listy najniebezpieczniejszych stworzeń.

Informacje o Multimedia Polska SA

Multimedia Polska SA to czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych – telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego z pakietem bezpieczeństwa, a także telefonii stacjonarnej i mobilnej. Wśród kompleksowych usług dla domu spółka oferuje również: ubezpieczenie mieszkania, wideo monitoring, energię elektryczną oraz gaz. Szczegółowe informacje dostępne są na multimedia.pl oraz facebook.com/MultimediaPolskaSA.