Komunikaty Prasowe

PPV w Multimedia Polska: KSW 39 za 39,99 zł

Multimedia Polska udostępni swoim abonentom dostęp do Gali KSW39: Colloseum w systemie pay-per-view za 39,99 zł.

27 maja, w sobotę, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbędzie się Gala KSW 39. Walką wieczoru będzie pojedynek dwóch czempionów. Mistrz KSW w wadze średniej i największa gwiazda polskiego MMA Mamed Khalidov zmierzy się z mistrzem KSW w kategorii półśredniej, niepokonanym od ponad czterech lat Borysem Mańkowskim.

Podczas wydarzenia kibice obejrzą aż 11 pojedynków, w których zobaczą m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Tyberiusza Kowalczyka, Marcina Różalskiego, Roberta Bruneikę czy Pawła Mikołajuwa. 

Wydarzenie rozpocznie się w sobotę 27 maja o godz. 19:00 studiem przed Galą. Rozpoczęcie walk planowane jest na godzinę 20.00.

Transmisja realizowana będzie wyłącznie w jakości HD na kanale 99.

Dostęp do transmisji abonenci Multimedia Polska  będą mogli wykupić bezpośrednio poprzez dekodery telewizji cyfrowej na kanale 10, w Biurach Obsługi Klienta, poprzez stronę ebok.multimedia.pl lub pod numerem infolinii 345 345 345.                  

 

Informacje o Multimedia Polska SA

Multimedia Polska SA to czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych – telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego z pakietem bezpieczeństwa, a także telefonii stacjonarnej i mobilnej. Wśród kompleksowych usług dla domu spółka oferuje również: ubezpieczenie mieszkania, wideo monitoring, energię elektryczną oraz gaz. Szczegółowe informacje dostępne są na multimedia.pl oraz facebook.com/MultimediaPolskaSA.