Komunikaty Prasowe

PPV w Multimedia Polska: Gala „KSW 37” za 39,99 zł

Kategoria: Telewizja

3 grudnia podczas Gali „KSW 37” w walce wieczoru Mariusz Pudzianowski przywita powracającego do walk MMA rapera Popka. Swoich tytułów w trzech mistrzowskich starciach bronić będą dwaj najdłużej panujący mistrzowie wagi ciężkiej Karol Bedorf i półśredniej Borys Mańkowski oraz znany ze znakomitych pojedynków w wadze piórkowej Artur Sowiński. Multimedia Polska udostępni swoim abonentom dostęp do Gali w systemie pay-per-view za 39,99 zł.

Dostęp do transmisji abonenci Multimedia Polska  będą mogli wykupić bezpośrednio poprzez dekodery telewizji cyfrowej na kanale 10, w Biurach Obsługi Klienta, poprzez eBOK lub pod numerem infolinii 345 345 345. Początek transmisji planowany jest o godz. 19:00. Transmisja dostępna będzie na kanale 99 lub 180 lub 127 w zależności od możliwości technicznych Operatora.

Jeden z gwiazdorów polskiej sceny muzycznej zdecydował się na powrót do MMA, w którym startował w 2008 roku, i po 8 latach znów podejmie rękawice. Nie będzie to łatwe zadanie, bowiem naprzeciw Popka(2-1, 2 KO) stanie nie kto inny, a najsilniejszy człowiek na świecie. Mariusz Pudzianowski (9-5, 3 KO, 2 Sub) pierwszy raz w karierze będzie musiał podnieść się po dwóch porażkach z rzędu, które zgotowali mu Peter Graham i Marcin Różalski.

Informacje o Multimedia Polska SA

Multimedia Polska SA to czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych – telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego z pakietem bezpieczeństwa, a także telefonii stacjonarnej i mobilnej. Wśród kompleksowych usług dla domu spółka oferuje również: ubezpieczenie mieszkania, wideo monitoring, energię elektryczną oraz gaz. Szczegółowe informacje dostępne są na multimedia.pl oraz facebook.com/MultimediaPolskaSA.