Komunikaty Prasowe

Multimedia Polska poszerza współpracę promocyjną z Viasat World Ltd.

Kategoria: Telewizja

Okno otwarte kanału Polsat Viasat History, bezpłatny katalog VoD z najlepszymi odcinkami programu Samotnia oraz konkurs na stronie internetowej operatora – to wynik współpracy promocyjnej nawiązanej pomiędzy Multimedia Polska, a Viasat World Ltd. Kampania związana jest z premierą najnowszego serialu Polsat Viasat History – Muszkieterowie. Multimedia Polska to jedyny operator, który ma wyłączność na okno otwarte w ramach promocji serialu.

Podczas okna otwartego, od 29 października do 30 listopada abonenci telewizji cyfrowej Multimedia Polska będą mogli obejrzeć nie tylko premierowe odcinki Muszkieterów, ale także seriale tj. : Konspiracje, Celtowie: krew, żelazo i ofiary, Zabójcy z pradawnych czasów , czy też Amerykańskie Księżniczki.

"Muszkieterowie" - to mistrzowsko zrealizowany serial kostiumowy osadzony w realiach XVII- wiecznej Francji. To wciągająca opowieść o bohaterstwie, braterstwie i lojalności. W obronie monarchii d'Artagnan i trzej muszkieterowie często muszą sięgać po szpadę czy pistolet. Cały czas muszą uważać na złowrogiego kardynała Richelieu i jego podstępne intrygi, szczególnie że kleryk działa we współpracy z tajemniczą Milady de Winter, która jest równie bezwzględna jak jej pracodawca i pała żądzą zemsty na muszkieterach.

Z kolei w bezpłatnym katalogu VoD znajdą się odcinki serialu „Samotnia”, telewizyjnej adaptacji powieści Charlesa Dickensa, nagrodzonego statuetką Emmy. Główną bohaterką historii jest lady Dedlock, piękna arystokratka o mrocznej przeszłości, skrywająca niebezpieczny sekret. Bezwzględny prawnik Tulkinghorn chce za wszelką cenę odkryć tajemnicę bogatej damy. Na dodatek wszyscy bohaterowie są uwikłani w sprawę sądową, w której stawką jest niebagatelna fortuna. "Samotnia" to trzymający w napięciu, pełen akcji thriller osadzony w realiach wiktoriańskiej Anglii.

Dzięki rozpoczętej współpracy, abonenci Multimedia Polska będą również mogli wygrać bon do biura podróży o wartości 5 tys. zł.  Szczegóły konkursu zostaną udostępnione w pierwszych dniach listopada na stronie www.multimedia.pl/viasatepic.

Informacje o Multimedia Polska SA

Multimedia Polska SA to czołowy ogólnopolski dostawca usług telekomunikacyjnych – telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego z pakietem bezpieczeństwa, a także telefonii stacjonarnej i mobilnej. Wśród kompleksowych usług dla domu spółka oferuje również: ubezpieczenie mieszkania, wideo monitoring, energię elektryczną oraz gaz. Szczegółowe informacje dostępne są na multimedia.pl oraz facebook.com/MultimediaPolskaSA.